BG ENG
Списък състезания
редове на страница » 
  « въведете година или изберете от периодите
F>>  
#* Дата ** Състезание Организатор Срок заявки
1. 14.10.2018 ДП Маратон БФО, СКО Хемус 08.10.2018 23:59:59
41. НАРЕДБА         Заявки Подай заявка
2. 13.10.2018 Купа "Троян" СКО Хемус 08.10.2018 23:59:59
41. НАРЕДБА         Заявки Подай заявка
3. 12.10.2018 ДПНО и Купа "Ехо" БФО, СКО Хемус 08.10.2018 23:59:59
41. НАРЕДБА         Заявки Подай заявка
4. 06.10.2018 - 07.10.2018 Приз "Хасково"
06.10.2018 - Средна дистанция, 07.10.2018 - Средна дистанция
Компас, Компас - 1994 02.10.2018 23:59:59
40. Наредба         Заявки Подай заявка
5. 29.09.2018 - 30.09.2018 купа "Пловдив" - 2018
29.09.2018 - 1-ви ден, 30.09.2018 - 2-ри ден
Пловдив 25.09.2018 23:59:59
39. Наредба         Заявки Подай заявка
6. 29.09.2018 НДК-360 БФО 25.09.2018 23:59:59
39. Покана         Заявки Подай заявка
7. 24.09.2018 ДП 12-18 щафета Браун тим
39. Наредба Бюлетин 1       Заявки  
8. 22.09.2018 - 24.09.2018 ДП 12-18 спринт и дълга, ДП Ветерани - спринт, дълга, средна
22.09.2018 - Спринт, 23.09.2018 - Дълга, 24.09.2018 - Средна
Браун тим
38. Наредба Бюлетин 1 Стартов списъл Спринт Стартов списък Дълга Стартов списък Средна 35-80 Заявки  
  Клубен стартов списък            
9. 15.09.2018 - 16.09.2018 Купа Разлог
15.09.2018 - средна дистанция, 16.09.2018 - класическа дистанция
Пирин
37. Наредба Купа Разлог 2018 бюлетин Стартов списък резултати 1 ден Сплитове 1ден Заявки  
  резултати 2 ден Сплитове 2 ден          
10. 09.09.2018 ДП 20-21 Щафети Бегун
36. Наредба Бюлетин 1 Стартов списък Резултати Сплитове Заявки  
  Резултати по клубове            
11. 08.09.2018 ДП 20-21 Дълга Бегун
36. Наредба Бюлетин 1 Стартов списък Клубен стартов списък Резултати Заявки  
  Сплитове Резултати ДП по клубове          
12. 08.09.2018 - 09.09.2018 Купа "Бегун" 2018
08.09.2018 - Ден 1, 09.09.2018 - Ден 2
Бегун
36. Наредба Бюлетин 1 Стартов списък 1 ден Стартов списък 2 ден Клубен стартов списък Заявки  
  Резултати Сплитове Резултати "Бегун" Сплитове 2 ден Купа "Бегун"    
13. 02.09.2018 XXXIV СЪСТЕЗАНИЯ ЗА ВЕТЕРАНИ Кракра
35. Наредба Бьлетин2 Стартов списък Rezultati Splitove Заявки  
14. 02.09.2018 Купа "Сивен" - щафета НСА - Сивен
35. Флайер Покана Безконтактни чипове Бюлетин 1 Резултати Заявки  
  Сплитове Резултати МЖ10          
15. 01.09.2018 купа "Кракра Пернишки" Кракра
35. наредба-покана Бюлетин 1 Стартов списък Резултати Сплитове Заявки  
  Комплексно класиране            
16. 31.08.2018 - 01.09.2018 Купа "Шуменска крепост-СиВен" - 2018
31.08.2018 - Купа "Шуменска крепост", 01.09.2018 - Купа "СиВен"
НСА - Сивен
35. Флайер Покана Безконтактни чипове Бюлетин 1 Стартов списък Заявки  
  Клубен стартов списък Резултати "Шуменска крепост" Сплитове "Шуменска крепост" Купа "Шуменска крепост" Резултати "СиВен"    
  Сплитове "СиВен" Купа "СиВен"          

 

Легенда
* На първи ред - номерация
  На втори ред - седмица в годината
** По подразбиране - "Този и следващия месец"